Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Aneb, jak vydělat BALÍK peněz bez velké fyzické námahy :-)

 
 

DŮLEŽITÉ - ČTĚTE !!!

Jakmile se do klikačky zaregistrujete, tak než začnete klikat na první reklamy a než začnete bláznit :) s projížděním celého vašeho accountu (účtu), měli by jste rozhodně vědět pár(celkem dost) důležitých věcí, aby jste pak třeba za týden, za měsíc, o svůj drahocenný účet nevědomky nepřišli! DŮLEŽITÉ:

>1.V první řadě, je NUTNÉ si přečíst jejich ToS - Terms of Service - Podmínky pro úžívání jejich služeb - tyto ToS podmínky naleznete nad tímto textem v anličtině (ENG) a v češtině(CZ).
>2.Další důležitá věc - NIKDY, opravdu nikdy nepoužívejte žádné AutoClick programy, ani nic tomu podobného!!! Oni to poznají, ihned nic neudělají, ale až si zažádáte o Cashout (výběr peněz) na Váš PayPal/AlertPay, tak Vám žádné peníze nepřevedou a dají Vám okamžitý BAN a smažou Vám celý Váš klikací účet - nenávratně a bez jakékoliv náhrady! Takže pokud jste si vkládali Vaše peníze do Rental Balance (na pronájem klikačů) - i o tyto peníze přijdete!!!
>3.
Po registraci do klikačky buďte aktivní - tzn. odklikejte nabízené reklamy(viz rubriky Jak správně klikat" a "Sledování reklamy"). Klikání neodkládejte. Pokud tak neučiníte(neodklikáte reklamy), Váš klikací účet Vám administrátoři klikačky nenávratně vymažou během prvních pár dní. Navíc, aby jste se mohli stát Golden Member (zlatým členem)
>4.
Navíc, aby jste se mohli stát Golden Member (zlatým členem), musíte mít "odklikaný" určitý počet reklam(50) a minimálně 2x si pod sebe najmout klikače, takže pokud budete poctivě klikat každý den na svoje 4 reklamy, za 12-13 dní se můžete stát GOLDEN Member. Jako zlatý člen máte pak více možností, více peněz z najatých klikačů, levnější najímání klikaču, atd.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 
Prohlášení o Cookies